Data dodania:

2018-11-13

Opracował:

Proxima Adhesives

Zobacz także:

W tym artykule znajdą Państwo odnośniki do wszystkich newsletterów wydanych przez naszą firmę Proxima Adhesives. Biuletyny zaczęliśmy publikować w sierpniu 2015 roku. Serdecznie zachęcamy do lektury newsletterów, w których znajdują się nie tylko informacje o naszej ofercie, ale także przydatne artykuły na temat procesów klejenia i innych tematów związanych z technologią klejenia.

Październik 2018
Kleje poliuretanowe stanowią zróżnicowaną grupę klejów. Stopień połączenia klejowego (wytrzymałość) może być określona różnymi związkami chemicznymi, składającym się na systemy klejowe. Więcej w newsletterze o klejach poliuretanowych.

Sierpień 2018
Numer newslettera poświęcony klejom metakrylowym.

Czerwiec  2018
Aby osiągnąć zamierzony efekt, konieczny jest właściwy dobór klejów. W numerze etapy klejenia i podział klejów oparty o mechanizm klejenia.

Kwiecień 2018
W newsletterze inny sposób pokrywania stali gumą.

Luty 2018
Źle dobrany klej może spowodować pofalowanie powierzchni. Jak uniknąć deformacji powierzchni materiałów w następstwie procesu klejenia - o tym  w newsleterze.

Grudzień 2017
System kodowania kilku rodzajów polimerów wprowadziło amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Mas Plastycznych w 1988 roku. Jak rozpoznać z jakiego materiału zrobiony jest plastyk, czy jest to PP, a może to jest PVC? Krótkie wprowadzenie w newsletterze.

Październik 2017
Jak przygotować powierzchnię pod klejenie? Krótki poradnik w obecnym newsletterze.

Sierpień 2017
Monolith PVC - klej rozpuszczalnikowy - do łączenia tkanin PVC, PU a także do laminatów wzmocnionych włóknem szklanym (GRP).

Czerwiec 2017
W periodyku jest wstęp do klejów rozpuszczalnikowych.

Grudzień 2016
W numerze jest o bezpieczeństwie przy klejeniu i w tym wszystkim chodzi: "BHP w procesie klejenia".

Wrzesień 2016
W kolejnym biuletynie znajduje się poradnik "Czym kleić kompozyty".

Maj 2016
"Co należy zrobić z klejem wypływającym ze szczeliny" - oto kolejny temat biuletynu firmowego. Dowiecie się w nim Państwo jak ważną rolę odgrywa wypływka kleju.

Kwiecień 2016
W kwietniu tematem przewodnim biuletynu było klejenie materiałów o różnych współczynnikach rozszerzalności cieplnej.

Marzec 2016
W marcowym numerze biuletynu firmy Proxima Adhesives znajdą Państwo artykuł dotyczący wody, a dokładniej tego kiedy woda i wilgoć są pożądane w procesie klejenia, a kiedy bardzo utrudniają ten proces.

Luty 2016
Lutowy numer naszego biuletynu poświęcony jest wpływowi temperatury na proces klejenia oraz na wytrzymałość połączenia klejowego. Zapraszamy do lektury!

Styczeń 2016
W pierwszym newsletterze w roku 2016 poznają Państwo technologię klejenia kadłuba jachtu z wykorzystaniem klejów marki Plexus. Zachęcamy także do skorzystania z noworocznej promocji dostępnej w naszym sklepie internetowym.

Grudzień 2015
W grudniowym numerze znajdą Państwo kontynuację artykułu o klejeniu tworzyw sztucznych oraz poznają kilka produktów z naszej oferty. Zapraszamy również do skorzystania z dużych rabatów dostępnych w sklepie internetowym.

Listopad 2015
W listopadowym numerze newslettera dowiedzą się Państwo o klejeniu tworzyw sztucznych, poznają klika produktów z naszej oferty, a także otrzymają rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do lektury.

Październik 2015
Kolejny miesiąc, a z nim ukazał się nowy numer biuletynu naszej firmy. W nim kontynuacja wrześniowego artykułu dotyczącego procesu klejenia, a także informacja o dużej obniżce ceny pewnego produktu z naszej oferty. Zapraszamy do lektury!

Wrzesień 2015
Nadszedł wrzesień, a wraz z nim kolejny newsletter naszej firmy. W tym wydaniu prezentujemy Państwu nasz autorski poradnik, w którym przedstawione zostały etapy procesu klejenia, które zagwarantują uzyskanie trwałego połączenia wysokiej jakości. W newsletterze znajdą także Państwo informację o polecanych do poszczególnych etapów procesu produktach naszej marki a takze 5%-owy rabat do naszego sklepu internetowego.

Sierpień 2015
Ukazał się pierwszy numer biuletynu Proximy Adhesives. Znajdą w nim Państwo 5%-owy rabat na zakupy w naszym sklepie internetowym oraz cenne porady dotyczące techniki klejenia. Zachęcamy do lektury!